Domů Nahoru

[Obrázek loga společnosti]Aktuality
Informace o SAD Složení výboru SAD Stanovy SAD Odkazy Aktuality SADNedávná historie

 

14.-21.11.2014

Mezinárodní pěvecká soutěž Antonína Dvořáka v Karlových Varech - 49. ročník konaný 14.-21.listopadu 2014.

Společnost Antonína Dvořáka, která byla u zrodu karlovarské pěvecké soutěže věnované Ant.Dvořákovi před padesáti lety, předává po léta některému z laureátů zvláštní cenu v podobě dárku a peněžní odměny. V roce 2014 zastupovala SAD Mgr.Radka Sadílková, členka výboru naší společnosti, která se ujala nejen předání , ale se svými dojmy se svěřila také v malém fejetonku - viz příloha. Zvláštní cenu Společnosti Antonína Dvořáka za nejlepší interpretaci písní Antonína Dvořáka na 49. ročníku MPSAD v Karlových Varech ( v hodnotě 5 tisíc Kč , noty s díly A.Dvořáka a knihu Jarmila Burghausera: ANTONÍN DVOŘÁK – Life and Work , vyd. KLP Praha 2007 ) obdržel Nicholas Davis (z Chicaga - USA) za interpretaci 3 písní z Dvořákova cyklu „Biblické písně“

Fejeton Radky Sadílkové:

(Chcete-li zobrazit některý obrázek zvětšený, klikněte na něj levým tlačítkem myši).


Foto Radka SadílkováCenu Společnosti Antonína Dvořáka Praha za nejlepší interpretaci písní Antonína Dvořáka předala Nicholasu Davisovi (USA) Mgr. Radka Sadílková, členka výboru SAD.


[Probíhají úpravy]
Zprávu elektronické pošty s dotazy nebo komentářem k tomuto webovému serveru zašlete na adresu webmaster@dvorakantonin.com.
Copyright © 2015 Společnost Antonína Dvořáka
Naposledy změněno: 14.4.2015